Ceník

Ceník

Osobní konzultace (60min)

Podíváme se, jak vypadá kojení, dle potřeby upravíme polohu a přisátí, probereme co aktuálně řešíte, např. péči o miminko, navyšování tvorby mléka, léčbu bolavých bradavek, nacvičování dokrmu přímo na prsu a další.

Cena zahrnuje dopravu v rámci Ostravy a okolí Slezské Ostravy. Můžeme se setkat přímo u Vás v pohodlí domova, v porodnici, v masérně Sitora v centru (zhruba od listopadu), v jógovém centru Santosha v Porubě či online.

Příplatek za každou další dokončenou půlhodinu 150 Kč
Příplatek za cestu mimo Ostravu a okolí Slezské Ostravy - 3,4Kč/km

600 Kč

Příprava na kojení

Kdo je připraven, není překvapen. 2 setkání pro správný start. Sejdeme se ještě před porodem a řekneme si vše důležité o péči, kojení, nacvičíme si polohu, přisátí a manipulaci s miminkem na panence. Druhé setkání proběhne dle Vaší potřeby po porodu v porodnici či doma, kdy kojení zkontrolujeme a doladíme.

1000 Kč

Telefonická konzultace

Trápí Vás akutní problém a potřebujete podpořit? Volejte klidně o půlnoci na Vánoce na telefon 775510288. Pokud to zrovna nezvednu (často mívám vypnutý zvuk kvůli malé), napište sms a já se ozvu zpět.

zdarma

Některé pojišťovny laktační poradenství proplácejí. Nezapomeňte se proto informovat, ráda Vám vystavím potvrzení o zaplacení.