Simijóga

Jóga, to je kouzelná a hluboká disciplína, která se komplexně zabývá člověkem a jeho cestou ke štěstí. Zahrnuje mnoho oblastí života - od tipů jak se chovat ke světu, k ostatním lidem i k sobě samým, přes zdravý životní styl - jídlo, cvičení až k práci s myslí v podobě meditace. Vyzkoušejte ji a uvidíte, jaké se budou dít věci!

V současné době mám lekce 1x měsíčně lekce relaxační jógy v solné jeskyni. Připravuji také jógové pobyty a pravidelné lekce jógy v Ostravě.


Na svých lekcích se Vám budu snažit jógu více přiblížit. Miluji jógu na všechny způsoby a osobně nejsem vyhraněná na jeden styl, proto neustále obměňuji nabídku svých kurzů od dynamických po relaxační.

Reference

Lekce se Simčou jsou úžasné. Nemůžeme si je vynachválit. Tak zářící učitelka, ze které číší pokora a skromnost, neskutečné. Moc děkujeme Simonko za to, co děláš a těšíme se na další společné chvíle.

Jako vždy úžasná lekce :-) Odcházela jsem odpočatá a uvolněná, s lepší náladou. Po lekci zodpovězené dotazy, nové informace během lekce. Vřele a klidem jen doporučuji!

Báječná lektorka s neuvěřitelnými znalostmi (nejen) o józe. Velmi empatická a trpělivá. Jako jedna z mála chodí za cvičenci a opravuje jejich pozice tak, aby si nikdo neublížil.


Moc se mi libí vyváženost jemnosti výuky a zároveň síly cvičení. Někteří lektoři dávají důraz jen na jednu část, ale ty to umíš krásně vyrovnat.


Simi je usměvavá lektorka, která vám pomůže se dobře protáhnout a dostat se do klidu :)

Líbí se mi úplně všechno, jsem moc ráda, že jsem konečně našla skvělou lektorku, která nejen yogu cvičí, ale žije jí. Moc děkuji, už se těším na další kurzy.

Simča je skvělá lektorka, která yogou doslova žije. Není to žádná fitness holka, co používá yogu pouze k formování postavy (jako spousta jiných na které jsem natrefila). Vše ukáže, vysvětlí a už vás kontroluje a správně ukládá :) Po lekci většinou ani nevím co jsem ten den dělala. Už se nemohu dočkat další hodiny!

Vybrat si lektora jógy, který vám vyhovuje může být oříšek. Simča mi sedla hned při první lekci. Je to člověk se srdcem na svém místě, lidským a profesionálním přístupem a příjemným hlasem (což je balzám na duši při relaxaci). Po každé lekci odcházím s hřejivým pocitem a proto se na její kurzy ráda vracím. Díky! ❤️