Masérna Sitora - místo Vaší pohody

Srdečně Vás zvu do masérny Sitora, kterou jsme společně s manželem Komilem otevřeli kousek od centra Ostravy. Věříme, že když z ramen spadne všechen stres, jsme schopni vidět věci v lepším světle a svou radost dále šířit. Komil se rád postará o všechny napjaté a bolavé svaly. 

"To co dělám, opravdu miluji, masérské techniky ve kterých se vzdělávám neustále prohlubuji a ve své praxi se vracím zpět ke kořenům. Nejde mi o to namasírovat denně nespočet anonymních klientů, masáže jsou mým koníčkem, který dělám při své práci. Vysoký důraz kladu na individuální přístup tak, abychom mohli společně pracovat na Vašich problémech. Jsem Vám proto vždy k dispozici, v případě problému jistě oceníte krátké čekací lhůty, možnost dojezdu domů a individuální domluvu."  

Masérna momentálně prochází rekonstrukcí, která by měla být nejpozději v druhé polovině října hotová. Jakmile budeme znát termín otevření, bude možné si rezervovat své místo v rezervačním systému. V masérně bude také fungovat laktační poradna.

Kontaktujte nás

Masáže Sitora
Adresa: Bohumínská 63 Slezská Ostrava
Komil +420 777 661 690
Simča +420775 510 288

masazesitora@gmail.com
www.masazesitora.cz
Bankovní spojení: 232712277/0300

Odpovědná osoba: Mgr. Simona Tuchtasunová
IČO: 07029802